PROCSIN @edaliblog LANSMAN ÖZEL PAKETİ

By Fatma Gökmen - Temmuz 31, 2018

Herkese merhaba

Bugün sizlere çok güzel bir ürün paketinden bahsedeceğim. Ama öncelikle bu güzel paketi hazırlayan ve bana gönderen sevgili @procsin ve @edaliblog 'a sonsuz teşekkür ediyorum. 

Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Edaliblog
Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Edaliblog
  

Fotoğrafta da gördüğünüz gibi 2 adet sprey, 1 adet krem, 1 adet jel bulunuyor kutunun içinde. Haydi şimdi tüm ürünlere tek tek yakından bakalım. 

Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Aloe Vera Spray

Aloe Vera Sprey, ultra nemlendirici formüle sahiptir. Ve bu formül sayesinde cildimizi şehir hayatının olumsuz etkilerinden korumayı ve ferahlatmayı vaad ediyor. Çabuk emildiği için de ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Ayrıca en güzel tarafı da ihtiyaç duyduğunuz her an istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Bu spreyin fiyatı ise lansmana özel olarak 9.90 TL.Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Hydra Mist SprayButter Hydra Mist Sprey, cildi nemlendirmek ve aynı zamanda sıkılaştırmak için özel olarak formüle edilmiştir. Bu sprey ürün de aleo vera özlü sprey gibi ciltte asla yağlı yapışkan bir his bırakmıyor ve dilediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Bu sprey için özel lansman fiyatı yine 9,90TL olarak belirlenmiştir. 

Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin 


Her iki sprey de deniz yosunu özlü olduğu için inanılmaz ferah bir hissiyat bırakıyorlar. İçerik listesine baktığımda her ikisinde de aloe vera yapraklarının içindeki jel özünden bulunuyor. Her iki spreyi de hem yüzümüze hem de cildimize istediğimiz miktarda uygulayabiliyoruz. Kokularına gelince, ne çok farklılar ne de birebir aynı.. Her ikisi de bitkisel bir koku salıyorlar ve bu kendimi organik hissetmeme sebep oluyor :)) 

Asla yağlı ya da yapışkan bir his bırakmıyor. Bunun yanı sıra spreyleri kullandıktan sonra cildimde bir canlılık, bir tazelenme hissi yer alıyor. Kırmızı olan sprey ayrıca sıkılaşmayı vaad ettiği için onu daha çok yüzümde kullanmayı düşünüyorum. Yeşil olan spreyi ise her an yanımda bulunması açısından çantama koyuyorum. 

Unutmadan, her iki ürünün de lansmana özel olarak güncel fiyatı 9.90 TL. 

Şimdi de krem ve jel olan plastik kavanoz içindeki ürünlere yakından bakalım. 
Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Butter Cream


Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Butter Cream


Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Butter Cream


Bu kremin içeriğinde bulunan Shea yağı, Vitamen E ve B5 vitamini sayesinde cilt besleniyor, nemlendiriliyor ve mükemmel bir yumuşaklık kazandırılıyor. En merak edilen etkisi ise, tüylenmeyi engellemesidir. Tüm vücudunuza uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca fiyatı lansmana özel olarak 16,90 TL. 


Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Aloe Vera Gel


Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Aloe Vera Gel


Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Aloe Vera Gel


Paketten çıkan son ürün ise Aloevera Jel. İçindeki aloe vera ve propolis maddeleri ile cildi yatıştırmayı ve ferahlatmayı vaad ediyor. Formülü sayesinde cildi yumuşlatırken pürüzsüzlük hissi veriyor. Fiyatı ise lansmana özel olarak 16,90 TL. 


Lovviez - Fatma Gökmen - ProcsinGenel olarak her iki üründen de bahsedecek olursam; butter kremin tüylenmeyi engelleme özelliğini kullandığım süreç içerisinde özellikle takip edeceğim. Ki bu en çok merak ettiğim etkisi. Daha önce de bahsettiğim gibi her iki ürün de lansmana özel olarak 16,90 TL. 

Son olarak size harika bir haberden de bahsetmek istiyorum. Eğer kutusu da dahil olmak üzere bu dört ürüne birden sahip olmak isterseniz, www.procsin.com 'dan sadece 49,90 TL 'ye lansmana özel olarak bir süreliğine ulaşabilirsiniz. 

Lovviez - Fatma Gökmen - Procsin - Edaliblog
Değerli vaktinizi ayırıp bloğumu ziyaret ettiğiniz ve yayınımı okuduğunuz için teşekkür ederim. Görüşlerinizi yorum yazarak benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Yeni yayınlarda görüşmek dileğiyle ^^

  • Share:

You Might Also Like

2 yorum

  1. güle güle kullan canım. ben sprey ve aloevera jeline bayıldım:))
    takibimdesin blog hesabımda:)

    YanıtlaSil