MAYBELLINE GREAT LASH MASKARA

By Fatma Gökmen - Nisan 27, 2018

Herkese merhaba

Fatma Gökmen - Lovviez - Maybelline - Great Lash Maskara


Bugün sizlerle eskilerden bir maskarayı göstermek istedim. Son günlerde sosyal medyada sıkça gördüğümüz bu maskara “MAYBELLİNE” markasının yıllar önce piyasaya sürdüğü bir ürün. Yurt dışında hala satışta olan bu maskara ülkemizde zaman zaman “A101” mağazalarında satılmaktadır. Üstelik fiyatı da oldukça uygun; 14.95₺.

Fatma Gökmen - Lovviez - Maybelline - Great Lash Maskara


Fotoğrafta da görüldüğü gibi, maskaranın fırçası diğer rimellerden biraz farklı. Fırçanın bu özelliği iyi mi kötü mü karar veremedim.


Maskarayı uygularken fark ettim ki, kirpikleri birbirinden ayırırken bir süre sonra bir kaç kirpiği birbirine yapıştırıyor. Tek kat uygulamada çok fazla verim alamadığım için ben bir kaç kat üst üste sürdüm. Bu sayede biraz yoğunluk ve siyahlık elde ettim. Daha iyi anlamanız için, uygulama öncesini ve sonrasını gösterdiğim bir fotoğraf hazırladım.

Fatma Gökmen - Lovviez - Maybelline - Great Lash Maskara


Son olarak, ben “MAYBELLINE” bu maskarasını günlük kullanım için uygun buldum. Fiyatını (14.95₺) da göz önünde bulundurursak, bence gayet iyi bir ürün.

Siz bu ürünü daha önce kullandınız mı veya kullanmayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorum yazarak benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Yeni yayınlarda görüşmek dileğiyle 😊  • Share:

You Might Also Like

3 yorum