HAIRMIX ŞAMPUAN

By Fatma Gökmen - Aralık 25, 2017

Herkese merhaba,

Bugün sizlerle bir süredir kullanıp deneyimlediğim ve piyasada görmeye alışkın olmadığımız bir saç bakım markası olan ''Hairmix'' ten bahsetmek istiyorum. 

Lovviez - Fatma Gökmen - Hairmix


Öncelikle, bana bu ürünleri deneme fırsatı sunan ''Hairmix'' ailesine çok teşekkür ederim. İletişime geçmek isterseniz, instagram üzerinden @hairmixsampuan ya da internet adresleri www.hairmix.com.tr sayfalarından Üstün ÇAKIR bey ile görüşebilirsiniz.

İlk olarak saç tipimden kısaca bahsetmem gerekirse; düz, ince telli, boyalı ve çabuk yağlanıyor. 

Bende 2 farklı türü olan (biri yağlı diğeri normal saçlar için) ''Hairmix'' şampuanlarının her ikisi de saç dökülmelerine çok iyi geliyor. Benim saçlarımda genel olarak dökülme sorunu yoktur. Bu yüzden aynı şampuanı saç dökülme problemi yaşayan arkadaşım ile beraber kullandık ve belirgin bir şekilde saç dökülmeleri azaldı, hatta minik bebek saçları dahi çıkmaya başladı. 

Benim deneyimlerime gelecek olursak, ilk şampuanlamada mükemmel şekilde saçımı ve saç derimi temizlediğini gözlemledim. Resmen saçımdaki kiri çok iyi şekilde akıtıyor. İkinci şampuanlamada ise saçlarımı köpürterek yumuşatıyorum. Ardından herhangi bir saç kremi ya da saç bakım ürünleri kullanmama gerek kalmıyor. Sanırım bunun en büyük sebeplerinden birisi de ince telli saçlarımın olmasıdır. 

Hoşuma gitmeyen tek noktası saçlarımın yağ dengesini koruyamıyor. Yani, sabahtan yıkadığım saçlarım ertesi gün öğleden sonra mutlaka yağlı bir görüntüye davet çıkarıyor. Bu kadar çabuk yağlanmaya başlaması ise sürekli yıkama zorunluluğunda bırakıyor beni. 

Benim ''Hairmix'' şampuan deneyimlerim bu şekildeydi. Siz daha önce bu ürünü kullandınız mı? Eğer kullandıysanız tecrübelerinizi lütfen benimle paylaşın. 

Yayınımı okuduğunuz için teşekkür ederim. 

 • Share:

You Might Also Like

8 yorum

 1. Bu şampuan önerisi çok iyi oldu . Çok teşekkürler tatlım 😘

  YanıtlaSil
 2. Instagramda markayi goruyorum memnun kalmana sevindim 🤗

  YanıtlaSil
 3. Bu şampuan çok iyimiş...Teşekkürler adaşım.

  YanıtlaSil
 4. Saç kremi kullanmama olayı güzelmiş. Dökülmeyi bir derece azaltıyorsa denemeli. :)

  YanıtlaSil
 5. İlk kez gördüm bilgi için teşekkürler canım :)

  YanıtlaSil
 6. Henüz kullanamadim ama cok guzel anlatmissin❤

  YanıtlaSil
 7. Bu şampuan benimde elime yeni ulaştı. Ilerleyen zamanlarda kullanacağım. Umarım memnun kalırım .

  YanıtlaSil